carmenta akıllı saat

Hayatınızı kolaylaştıracak
akıllı teknoloji

Geliştirilmiş akıllı sensörleri ve üstün teknolojisi ile aktif hayatınızda sizin her daim yanınızda olmak ve hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlandı.

Carmenta akıllı saat nabız ölçer

Sağlığınızın takipçisi olun.

Kalp atış hızınız, genel durumunuzun ve sağlığınızın en önemli göstergesidir. Carmenta akıllı saatler ile kalp atış hızınızı 7/24 takip edebilirsiniz. En hayati sağlık verilerinizi akıllı saatinizden takip edebilir ve kontrol altında tutabilirsiniz.

carmenta spor takibi

Adeta Kişisel Antrenörünüz gibi!

Yapmış olduğunuz sporu seçin ve antrenmana başlayın. Carmenta akıllı saatler size; sporda geçirdiğiniz zamanı, katettiğiniz mesafeyi, harcadığınız kaloriyi, anlık kalp atış hızınızı gösterir. Akıllı uygulamasına kayıt eder ve daha önceki antrenmanlarınız ile karşılaştırarak gelişiminizi takip edebilirsiniz.

Carmenta saat sesli görüşme

Aramalara bileğinizden cevap verin.

Carmenta akıllı saatiniz ile sesli görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Telefonunuzu elinize dahi almadan, akıllı saatiniz üzerinden gelen aramaları cevaplayabilir, tuşlayarak arama yapabilir veya rehberinizdeki kayıtlı kişileri arayabilirsiniz. Ayrıca telefonunuza gelen tüm bildirim ve mesajları akıllı saatinizden görebilirsiniz.

Carmenta akıllı saat nfc ödeme

Ödemeleri bileğinizden yönetin.

Carmenta akıllı saatinizin NFC fonksiyonu sayesinde, kredi kartınızı veya telefonunuzu cebinizden çıkartmadan akıllı saatiniz üzerinden ödeme yapabilirsiniz.

Carmenta saat uyku takibi

Kaliteli uyku, sağlıklı beden.

Sağlıklı bir beden ve zihin için uykunuzun kalitesi çok önemlidir. Carmenta akıllı saatler ile uyku kalitenizi takip edebilirsiniz. Akıllı saatiniz uykunuzu takip eder ve size analiz halinde sunar. Bu sayede gerekli iyileştirmeleri yapabilirsiniz.

CARMENTA SAAT HATIRLATICI FONKSİYONU

Hatırlatıcı fonksiyonu ile hiçbir şeyi unutmayın.

Carmenta akıllı saatlerin hatırlatıcı fonksiyonu ile yoğun hayat ve iş temponuzda birşeyleri unutmaktan korkmazsınız. Su içmeyi unuttuğunuzda, ilacınızı almadıysanız, toplantı saatini kaçırmak istemiyorsanız veya sizin için özel olabilecek herhangi bir durum olduğunda akıllı saatiniz size hatırlatır.

Carmenta akıllı saat tarz

Tarzınıza uygun kombinler yaratın.

Carmenta akıllı saatlerin değiştirilebilir kordonları, özelleştirilebilir temaları ile tarzınıza ve ruh halinize uygun kombinler yaratabilirsiniz.